Do wyboru masz przeróżne przyrządu i sprzęty gimnastyczne, dzięki którym możesz urozmaicić swój plan treningowy. Za ich pomocą poprawić kondycję i wygląd sylwetki, zwiększysz siłę mięśni. Możesz podciągać się na drążku, ćwiczyć na materacu gimnastycznym, wykorzystać koła koordynacyjne i wiele więcej. Dobierz dla siebie najlepsze akcesoria gimnastyczne do pracy nad swoim ciałem.

Wybierz najlepszy materac gimnastyczny

W przypadku gimnastyki istotne jest zadbanie o swoje bezpieczeństwo. Odpowiednią asekurację i komfortowe miejsce do wykonywania rozmaitych ćwiczeń zapewnia materac gimnastyczny. Rewelacyjnie nadaje się do trenowania sztuk walki. Materac tłumi upadki, dzięki czemu stają się one mniej dotkliwe. Zmniejszysz ryzyko doznania kontuzji. Mając materac, możesz wykonywać bezpiecznie zaawansowane ćwiczenia akrobatyczne.

Liczne korzyści dzięki podciąganiu na drążku

Gimnastyka jest ściśle związana z podciąganiem się na drążku. Warto wyposażyć się w tego typu akcesorium, jeśli zależy Ci na wzmocnieniu mięśni ramion, rąk, przedramion, pleców i barków. Podczas podciągania się na drążku angażujesz wiele partii mięśniowych, w tym mięśnie brzucha, klatki piersiowej i nóg. Wyposaż się w dobrej jakości drążek, aby poprawić wygląd swojej sylwetki. Regularne ćwiczenia pozwalają na zwiększenie siły mięśni. Będzie to idealne uzupełnienie domowych treningów. Drążek do ćwiczeń nie zajmuje wiele miejsca. Modele naścienne są bardzo solidne, występują w wielu wariantach do wyboru.

Ćwicz swoją koordynację z odpowiednim sprzętem

W codziennym treningu gimnastycznym możesz wykorzystać koła koordynacyjne. Są to godne polecenia akcesoria dla osób chcących poprawić ogólną kondycję, swoją szybkość i precyzję. Zdecyduj się na koła koordynacyjne w celu urozmaicenia swojego treningu. Są odpowiednim przyrządem dla osób zarówno zaczynających swoją przygodę z gimnastyką, jak i mających doświadczenie. Wykorzystują je amatorzy i zawodowcy. Koła koordynacyjne umożliwiają wzmocnienie mięśni. Służą także do poprawienia motoryki ciała. Możesz z nich korzystać podczas uprawiania rozmaitych dyscyplin sportowych.

Zaopatrz się w wysokiej jakości akcesoria gimnastyczne

Podczas treningu przydadzą Ci się także laski treningowe i podstawki pod nie. Mają one szerokie zastosowanie. Wykorzystasz je na wiele sposobów. Wszystkie akcesoria zostały wykonane z wysokiej jakości materiału, cechującego się dużą trwałością, co przekłada się na długotrwałe użytkowanie. Laski wraz z pachołkami idealnie nadają się do wyznaczania boiska. Możesz za ich pomocą zastąpić płotki i drabinki koordynacyjne.

Laska treningowa posłuży jako tyczka slalomowa. Podstawki są bardzo wytrzymałe i mają właściwą wagę, dzięki czemu stoją stabilnie, nie przewracają się pod pływem podmuchu wiatru. Ustawisz w nich laski treningowe pod kątem lub w pionie. Tyczki, pachołki i podstawki to profesjonalne przyrządy, które idealnie nadają się do trenowania celności podań.

Chcesz szybko i łatwo wyznaczyć boisko treningowe, nawet jeśli ma niestandardowe wymiary? Sięgnij po kolorowe wysepki. Do wyboru masz rozmaite kapturki i grzybki treningowe oraz znaczniki stożkowe. Zaopatrz się w cały zestaw, który przyda się wielokrotnie podczas zawodów, ćwiczeń i gier zespołowych.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z polityką cookie i prywatnosci.